Nasza firma oferuje właściwy dobór urządzeń jak również fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniej technologii oraz w zakresie wykonywanych prac. Zakres naszych usług obejmuje cały cykl inwestycyjny budowy, począwszy od projektu aż po biały montaż.

Wykonujemy m.in.:


~ INSTALACJE WODNO­KANALIZACYJNE WRAZ Z MONTAŻEM BIAŁEJ ARMATURY
~ INSTALACJE GRZEWCZE
~ INSTALACJE CENTRALNEGO OGRZEWANIA: GAZOWE, OLEJOWE, WĘGLOWE, KOMINKOWE
~ MONTAŻ KOTŁÓW GAZOWYCH, OLEJOWYCH, WĘGLOWYCH
~ MODERNIZACJE INSTALACJI
~ WYKONYWANIE PRZEWODÓW WENTYLACYJNYCH ORAZ SPALINOWYCH
~ OGRZEWANIE PODŁOGOWE
~ SYSTEMY SOLARNE
~ POMPY CIEPŁA
~ STUDNIE ORAZ HYDROFORNIE
~ KLIMATYZACJE
~ KOTŁOWNIE
~ DRENAŻE
~ MONTAŻ ODKURZACZY CENTRALNYCH
~ PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW
~ PRZYŁĄCZA WODY, KANALIZACJI, GAZU

Współpracujemy z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku, dzięki czemu oferujemy tylko sprawdzone materiały i urządzenia oraz najlepsze marki.

Dajemy Państwu opiekę serwisową zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

HYDROSPAW zajmuje się także pracami ziemnymi, załadunkowo­rozładunkowymi. Do tego celu wykorzystujemy m.in. koparko­ładowarkę oraz samochód ciężarowy z wywrotką. Pracują dla nas również firmy ogólnobudowlane, przez co możemy zaoferować wszelkiego rodzaju wykończenia oraz fachowe układanie kostki brukowej.

Wykorzystując technologię narzędzi diamentowych wykonujemy precyzyjne odwierty cylindryczne w każdym materiale budowlanym, (beton, żelbeton, cegła, itp.). Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu najlepszych marek, robimy odwierty o dowolnej średnicy od 8 – 300 mm, pod dowolnym kątem zarówno na sucho jak i mokro. Posiadamy także odpowiedni sprzęt do cięcia betonu.